Advanced communication - Taking communication to the next level
Robert181-Robert_Borowicz.jpg Borowicz 

jest założycielem i zarządzającym firmą Advanced Communication. Robert posiada bogatą wiedzę z zakresu marketingu i komunikacji. Realizował z powodzeniem projekty na rzecz klientów na rynkach wielu krajów. W swojej karierze był Dyrektorem Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej na Region Europy Środkowo-Wschodniej w firmie BNP Paribas Real Estate. Kierował Działem Marketingu i PR w polskim oddziale konsultingowej firmy DTZ, a także pełnił w tej firmie rolę koordynatora na Region Europy Środkowo-Wschodniej w europejskim zespole odpowiedzialnym za koordynację projektów nowo biznesowych. Był także Szefem Działów Nieruchomości w największych agencjach PR w Polsce. Pracując w nich świadczył również usługi dla klientów z rynku finansowego. 

Robert Borowicz ukończył program studiów podyplomowych Real Estate Professional organizowany przez Solvay Brussels School of Economics and Management i Polską Radę Centrów Handlowych. Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, na którym ukończył studia ze specjalizacją marketing medialny i public relations. Studiował także na George Brown College w Toronto, w Kanadzie. Robert prowadził wykłady na polskich uczelniach i jest autorem publikacji z zakresu marketingu i komunikacji. W wolnych chwilach uprawia sporty wodne, trekking lub wspinaczkę.     

Leszek Fiała.jpgLeszek Fiała 

jest Dyrektorem Finansowym w firmie Advanced Communication. W spółce odpowiada również za doradztwo w zakresie nowo biznesowym. Leszek posiada bogate doświadczenie w zakresie doradztwa finansowo-inwestycyjnego zdobyte na bazie współpracy z licznymi bankami i funduszami inwestycyjnymi. Leszek Fiała był właścicielem i zarządzającym kilku spółek działających na rynkach finansowym i nieruchomości. 

Ukończył studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Nieruchomościami oraz Prawa dla Menadżerów na Akademii Leona Koźminskiego w Warszawie. Na tej samej uczelni ukończył kierunek Finanse i Bankowość ze specjalizacjami w zakresie strategii inwestycyjnych i kapitałowych, bankowości i ubezpieczeń.