Advanced communication - Taking communication to the next level

Showroom w budynku Grójecka Offices

  • 07.12.2016

W budynku Grójecka Offices zostało otwarte pokazowe biuro. Budynek biurowy klasy A o powierzchni 7400 mkw. powstaje na warszawskiej Ochocie w otoczeniu licznych terenów zielonych, w wygodnej lokalizacji, do której dotarcie z centrum komunikacją miejską zajmuje kilkanaście minut. Budynek Grójecka Offices zaprojektowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates. Biurowiec do użytku zostanie oddany w drugim kwartale 2017 roku.

Budynek Grójecka Offices znajduje się na terenie Ochoty, dzielnicy bardzo dobrze skomunikowanej z centrum miasta, a jednocześnie w niedalekiej odległości od lotniska im. Fryderyka Chopina. Do budynku można dojechać tramwajem (linie 7, 9, 15), autobusem (linie 154, 208, 414), koleją (stacja Rakowiec) lub skorzystać z infrastruktury przeznaczonej dla rowerzystów – obok Grójecka Offices przebiega ścieżka rowerowa, a w samym budynku znajdują się monitorowane stojaki na rowery, szafki i prysznice. Garaż podziemny pomieści 134 miejsca parkingowe na dwóch poziomach.

Otwarcie showroomu w naszym budynku pozwala w jeszcze pełniejszym zakresie zapoznać się z zaletami posiadania biura w Grójecka Offices – mówi Monika Rogucka, Leasing Manager w firmie OKRE Development, która to firma jest deweloperem projektu. Kameralny charakter naszej inwestycji, wysokiej jakości projekt i materiały, a także lokalizacja budynku w bliskiej odległości od centrum stolicy, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych pozycjonują budynek jako jedną z najlepszych lokalizacji na biura dla firm, którym zależy na wysokiej jakości, efektywnej powierzchni biurowej w korzystnej cenie – podsumowuje Monika Rogucka.   

Do chwili obecnej wynajętych zostało 50% powierzchni budynku. Wśród najemców budynku są firmy KARMAR S.A., Zdrofit, czy piekarnia Nowakowski Gorąco Polecam, która zajmie jeden z lokali znajdujących się na parterze i przewidzianych na działalność usługowo-handlową. Dwa poziomy budynku są szczególnie atrakcyjne ze względu na przynależące do nich tarasy. Jeden z tych poziomów został już wynajęty przez firmę KARMAR S.A. Taras znajduje się także na ostatnim, 7 piętrze, które to piętro oferuje 660 mkw. elastycznej powierzchni biurowej – mówi Monika Rogucka z OKRE Development.  

Jakość budynku potwierdza bardzo wysoka ocena w systemie certyfikacji BREEAM. Firmą odpowiedzialną za proces certyfikacji jest spółka Grontmij.

www.grojeckaoffices.pl