Advanced communication - Taking communication to the next level

Firma Panek S.A. wynajęła biuro w budynku Grójecka Offices

  • 02.01.2017

Firma Panek S.A. wynajęła 660 mkw. najwyższej jakości powierzchni biurowej zlokalizowanej na siódmym piętrze budynku Grójecka Offices powstającym w warszawskiej dzielnicy Ochota. W budynku znajduje się 7 400 mkw. powierzchni biurowych klasy A oraz powierzchni przeznaczonych pod działalność handlową i usługową ulokowanych na parterze budynku. Biurowiec do użytku zostanie oddany w drugim kwartale 2017 roku. Deweloperem projektu jest firma OKRE Development.

Budynek Grójecka Offices na warszawskiej mapie powierzchni biurowych wyróżnia między innymi lokalizacja. Biurowiec powstaje przy ulicy Grójeckiej 206, co gwarantuje łatwy dojazd komunikacją miejską ze ścisłego centrum Warszawy, który zajmuje około 15 minut. Do budynku łatwo można dostać się samochodem – ulica Grójecka to jedna z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy – mówi Monika Rogucka, Leasing Manager w firmie OKRE Development. Budynek wyróżnia się także standardem, co potwierdza bardzo wysoka ocena w systemie certyfikacji BREEAM. Dodatkowo architekci ze znanej pracowni Kuryłowicz & Associates zadbali o jakość projektu architektonicznego: biurowiec wyróżnia nowoczesna, dynamiczna bryła, smukłe połączenia aluminium i betonu. W bliskim sąsiedztwie budynku znajdują się również liczne tereny zielone, co połączone z kameralnym charakterem nieruchomości, łatwym dojazdem i bardzo dobrą jakością powierzchni biurowych sprzyja wysokiej efektywności pracy – podkreśla Monika Rogucka.    

www.grojeckaoffices.pl

PANEK S.A. to lider branży wynajmu samochodów. Firma działa na rynku od 16 lat, posiada blisko 60 oddziałów w Polsce. W PANEK wypożyczyć można wyłącznie nowe auta (maksymalny wiek pojazdu to 1 rok) w 22 klasach:  samochody wszystkich popularnych segmentów, auta dostawcze, specjalistyczne, chłodnie i klasy premium. Firma w 2016 roku wygrała przetarg na obsługę lotniska w Wilnie i Rydze, gdzie już wkrótce otworzy pierwsze zagraniczne oddziały.

Na przełomie marca i kwietnia PANEK wprowadza nową usługę - PANEK CarSharing. Jest to system bezobsługowego wynajmu samochodu na minuty i godziny. Pierwszym miastem, gdzie pojawi się 300 nowych hybrydowych Toyot Yaris będzie Warszawa. Samochód otwierać i zamykać się będzie za pomocą smartfona. Klient będzie płacił za czas i przejechane kilometry nie martwiąc się o paliwo, parkowanie (nawet w płatnych strefach parkowania), serwis, eksploatacje i ubezpieczenie.

www.ipanek.pl