Advanced communication - Taking communication to the next level

Kolejne centrum biznesowe Office Hub w Warszawie otwarte: nowe możliwości dla przedsiębiorców

  • 13.03.2017

West Station to czwarta już lokalizacja biur serwisowanych prowadzonych pod marką Office Hub. Na 1100 mkw. powierzchni znajdą się nowoczesne biura oraz centrum konferencyjne. Elastyczne warunki najmu, doskonała jakość i lokalizacja tworzą nową jakość na warszawskim rynku instant offices.  

Office Hub to przestrzeń przyjazna przedsiębiorcom. Naszą strategią jest otwieranie placówek w najkorzystniejszych punktach miasta. Serwisowane biura Office Hub to wysokiej jakości wyposażona przestrzeń idealna dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz placówek większych firm, które nie chcą otwierać biura na dłużej, a potrzebują wysokiej jakości przestrzeni biurowych, czy też konferencyjnych w Warszawie – mówi Michał Kuropieska, Prezes Zarządu w Office Hub. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się operatorów biur serwisowanych w Warszawie. Kluczem do naszego sukcesu jest rozumienie specyfiki działania naszych najemców i dopasowywanie do niej naszej oferty. Niezaprzeczalną zaletą naszego nowego biznesowego centrum w budynku West Station jest doskonała lokalizacja. Tuż obok budynku znajduje się dworzec kolejowy Warszawa Zachodnia, a także liczne przystanki linii autobusowych – wylicza Michał Kuropieska.  

Centra biznesowe Office Hub działają, skutecznie wspierając przedsiębiorców, w warszawskich budynkach Prosta Office Centre, Spektrum Tower i Ryżowa Office Centre i wraz nowo otwartym obiektem w West Station oferują blisko 4 000 mkw. biur i sal konferencyjnych. 

Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie i rozwój biznesu naszych najemców. Przykładamy bardzo dużą wagę do współpracy z naszymi Klientami. Tam gdzie to możliwe wspieramy ich radą oraz proponujemy rozwiązania korzystnie wpływające na kondycję ich biznesowych przedsięwzięć – podkreśla Michał Kuropieska. 

Biura w Office Hub to bardzo atrakcyjna oferta dla firm, którym zależy na elastycznej, wyposażonej powierzchni biurowej mieszczącej się w nowoczesnych biurowcach. Wynajem powierzchni w takich budynkach często wiąże się ze znacznym kosztem dla najemców ponoszonym przez długi okres czasu. Oferta Office Hub pozwala firmom korzystać z zalet posiadania biura w nowoczesnych budynkach przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka związanego z kosztownym, długoterminowym najmem – mówi Agnieszka Molewska Partner Zrządzający z firmy HR Business Consulting będącej najemcą w centrum biznesowym Office Hub mieszczącym się w budynku Spektrum Tower. Do tego dochodzi bardzo dobra obsługa ze strony personelu Office Hub: zarówno w zakresie obsługi recepcyjnej, jak i technicznej – podkreśla Agnieszka Molewska.  

Więcej informacji w tym wirtualne spacery po wybranych biurach: www.office-hub.eu/biura/