Advanced communication - Taking communication to the next level

Advanced Communication: o startupy trzeba dbać

  • 03.06.2017

Nowo powstające firmy i inicjatywy potrzebują skutecznego wsparcia w zakresie brandingu, public relations i marketingu, a także kontaktów z ekspertami z poszczególnych branż, by pomogli rozwinąć pomysł i zbudować biznesowe kontakty. Dla nowych przedsiębiorców powstają inicjatywy, które mają na celu wsparcie ich rozwoju poprzez doradztwo, a także zaangażowanie kapitałowe. Zinstytucjonalizowana pomoc ma swoje plusy, lecz także wiąże się z określonymi ograniczeniami.

Jako Advanced Communication wspomagamy kreatywne osoby, które mają pomysł, rozwijają firmy i potrzebują profesjonalnego wsparcia w zakresie pozycjonowania na rynku i dotarcia do potencjalnych klientów oraz rynkowych ekspertów, którzy pomogą postawić dalsze kroki i nawiązać biznesowe relacje - mówi Robert Borowicz, Managing Partner w Advanced Communication. Nawet najlepszy produkt, czy usługa potrzebują odpowiedniego opakowania, aby skutecznie zaistnieć na konkurencyjnym rynku. My pomagamy w konstrukcji takiego opakowania, a także kontaktujemy przedsiębiorców z ekspertami z branży na przykład handlowej, aby w razie potrzeby pomogli zweryfikować biznesowe założenia – dodaje Robert Borowicz. 

Wiele ofert na rynku pozwala na znalezienie profesjonalnego wsparcia w zakresie rozwoju oraz spozycjonowania na rynku na przykład poprzez wykorzystanie stworzonych przez siebie wcześniej produktów i usług. Mogą to być narzędzia internetowe umożliwiające sprzedaż poprzez zbudowane wcześniej platformy internetowe posiadające odpowiednio duży zasięg. Ważne jest, aby korzystając z takich usług uważnie przeanalizować dalsze możliwości rozwoju. 

Naszym klientom oprócz stworzenia marki, budowy systemów identyfikacji, pozycjonowania na rynku, doradztwa marketingowego i public relations pomagamy znaleźć niezależnych mecenasów, którzy wspierać będą startupy w rozwoju ich kompetencji. Mogą to być zarówno firmy, jak i stowarzyszenia branżowe, które wykorzystując swój duży potencjał pomogą młodym przedsiębiorcom rozwinąć skrzydła – podkreśla Robert Borowicz. Jesteśmy ekspertami w zakresie handlu i nieruchomości handlowych, biurowych, magazynowych i mieszkaniowych i w tych obszarach pomagaliśmy wielu międzynarodowym firmom budować ich pozycje na rynkach polskich i innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej, a teraz chcemy wykorzystać nasze kompetencje i kontakty, by pomóc młodym, chcącym zaistnieć przedsiębiorcom, których zapraszamy do kontaku i odwiedzenia naszego biura na ulicy Twardej w Warszawie – podsumowuje.